משלוחים חינם על כל האתר | 20% הנחה ברכישת 2 ציורי רבנים ומעלה

פוסט פרידה מציור

ציור ושולחן השבת
תוכן עניינים

כבר הרבה שנים שאני מציירת ומוסיפה כל פעם לאוסף הציורים שעל הקיר שלי עוד ציור ועוד ציור, אני נהנית להסתובב בבית ולהרגיש בגלריה הציורים פותחים את הלב ומרחיבים את הנפש, כל ציור הוא חלק מסיפור או מתקופה בחיי, ומעולם הרגשות הסוער שלי.

במקביל אני מוכרת העתקי קנבס איכותיים אצלי ודרך האתר.
בכל פעם כשמגיעים לקוחות ורוצים לרכוש דווקא את יצירת המקור, ליבי מחסיר פעימה על כך שאצטרך להפרד מציור שלי שהוא כמו ילד שלי.ם

כשהזוג א. המקסימים יצרו איתי קשר וסיפרו שיש קיר בביתם שמחכה לתמונה שתוסיף חיים וצבע לפינת האוכל, הזמנתי אותם לבוא להתרשם מהציורים בגודלם המקורי, ההתלבטות בין הגוונים למוטיבים שמופיעים בציורים היתה קשה ולכן הצעתי להכין להם הדמייה שיוכלו להתרשם כיצד כל ציור יתקבל על קיר ביתם, הם שלחו לי תמונה של הבית ואני יצרתי להם הדמייה בפוטושופ עם הציור, עוד כמה דיונים והתיעצויות עם הילדים הבוגרים וברוב מוחלט הוחלט שציור ה”כלניות בעמק הארזים” יהיה זה אשר יביא אל ביתם את הצבע וישלים את האוירה החמימה, 
כעת היה תורי לעכל את הפרידה מציור כה אהוב, אבל כשראיתי אותו תלוי בגאון על הקיר המרכזי בביתם המעוצב בטוב טעם ובחמימות, נעשה לי טוב על הלב, ושמחתי שהוא נמצא בבית שמכבד ומעריך את היצירה.

תוכלו גם אתם לרכוש כעת הדפס מפואר על בד קנבס של הציור המדהים הזה שמספר על פריחה, על אומץ ועל התחלות חדשות
הציור יעניק לביתכם צבע ואופטימיות, ולכם שלווה ורוגע.


לרכישת ציור כלניות לחץ כאן

תמר צייטלין
תמר צייטלין ציירת ואמנית ישראלית

יצירותיה הנוכחיות המוצגות למכירה באתר, נועזות ומבטאות את השינויים והתמורות בעולמה ועוסקות בחיים, טבע ואהבה. תמר מציירת ציורי אמנות יהודית צבעוניים בהשראה מכל חלקי מסע חייה הייחודיים, ציורי אבסטרקט ואמנות דיגיטלית.

חתימה של תמר צייטלין
Zeitlins Gallery
עברו אל גלריית הציורים של תמר צייטלין, אומנות וציורי אווירה למכירה.
איך הופכים תמונה לציור

תהליך ציור מחדש של דמות יקרה לנו הוא מרגש ומיוחד, לפעמים מדובר בלקוחות פרטיים המעוניינים להעניק מתנה לאהוב או הרוצים להנציח תינוק שנולד או אב או אם יקרים ולפעמים מדובר ברצון להנציח רגע משפחתי מכונן.

קרא עוד »
תמר צייטלין בתערוכת יחיד אישה כשרה בבית ציוני אמריקה
תערוכת “אישה כשרה” – תערוכת יחיד של תמר צייטלין

התערוכה ‘אישה כשרה’ תתקיים בגלרית בית ציוני אמריקה ותציג את ציוריה של האמנית תמר צייטלין. צייטלין, שהשתייכה לנטורי קרתא, חזרה בשאלה יחד עם משפחתה (בעלה וששת ילדיהם) ועד לא מזמן ציירה רק דמויות רבנים ויודאיקה, החלה לאחרונה לצייר גם דמויות נשים. בסדרת העבודות החדשה שלה, מתוארים רגעי החיים הייחודים והאינטימיים שלה כאשה כשרה, ומאידך ציורים בהן היא מבטאת את החופש בו פגשה עם היציאה בשאלה.

קרא עוד »
ערב הגאלה של עמותת גדולים מהחיים
עמותת גדולים מהחיים

פורסם ב20/4/2020  אתמול השתתפתי בפעם השנייה בערב הגאלה המרגש של עמותת גדולים מהחיים. לראות כל כך הרבה אנשים שמכל הלב תורמים ועושים טוב לשני זה

קרא עוד »