משלוחים חינם על כל האתר | 20% הנחה ברכישת 2 ציורי רבנים ומעלה

תקנון האתר

תנאי שימוש באתר “zeitlin’s gallery

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד

קדימון

אתר zeitlin’s gallery”  בכתובת   tamarzeitlin.com (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי  ומכירות ציורים והעתקים שונים עבור ” zeitlin’s gallery “ והנך מוזמן לקחת בו חלק לגלוש  ולבצע רכישת מוצרים בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך (להלן: המבקר באתר) לבין zeitlin’s gallery ח.פ. 516520715 מרחוב דולב 6 צור הדסה ת.ד. 1034 מיקוד 9988206 ישראל (להלן: האתר)

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים

קניין רוחני וזכויות יוצרים

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה  ותמונות הציורים לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר zeitlin’s gallery ” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “zeitlin’s gallery

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

 התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “zeitlin’s gallery  ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף קניין רוחני וזכויות יוצרים) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

מדיניות אחריות על מוצרים הנרכשים באתר

האתר אחראי על תקינות ושלמות המוצרים ודואג לכך כי המוצרים יהיו באיכות גבוהה.

האתר אינו אחראי על שינויי צבע העלולים להראות במוצר המתקבל בשל שימוש בצגי מחשב שונים.

מומלץ לוודא טרם הרכישה שאכן בחרתם את הגודל הרצוי ואת המסגרת הרצויה.

תנאים לרכישה באתר ותשלומים

רשאי לבצע רכישה באתר אזרח ישראל מעל גיל 18 ומעלה, או אזרח חו”ל או ישות משפטית שהוקמה כחוק במדינתה, בעל חשבון פייפאל ( pay -pal ) או מחזיק כרטיס אשראי בתוקף של החברות דלהלן: ויזה כ.א.ל. ישראכרט בע”מ. אמריקן אקספרס בע”מ.

אישור הרכישה באתר מותנה באישור חברת האשראי לביצוע העסקה כהתחייבות המבקר באתר.

במידה ולא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי או pay pal תשלח הודעה לרוכש, במידה ולא יוסדר התשלום תוך 3 ימי עסקים האתר יהא רשאי לבטל את העסקה.

מדיניות משלוחים

בתחומי ישראל

המבקר באתר רשאי לבחור בעת ביצוע העסקה את אופן קבלת המוצר, להדפסי קנבס א. באיסוף עצמי מרחוב פרנקפוטר 4 פתח תקוה או מרחוב לנדא 4 בני ברק בתיאום טלפוני. ב. באמצעות חברת שליחויות  (על פי שיקול דעת האתר) עד הבית תוך 14 ימי עסקים.(לתושבי ישראל) בתוספת תשלום דמי המשלוח באתר.

זמן הכנת מוצרי מתכת 30 ימי עסקים.

במידה וחברת השליחויות אינה מספקת שירותי משלוח לכתובת שביקש המבקר באתר, הנהלת האתר תיצור קשר עם המבקר באתר לתיאום כתובת חילופית למשלוח.

משלוח לחו”ל

באמצעות חברת השליחויות DHL  או כל חברה אחרת לשיקול דעת האתר וכנגד תשלום דמי המשלוח בנפרד.( מחיר משלוח לחו”ל אינו מוצג באתר ויש לתאם בנפרד מול הנהלת האתר)

מדיניות החזרים וביטול עסקה

מבקר באתר אשר ביצע  רכישת מוצר באמצעות האתר רשאי לבטל את עסקת האשראי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981. במקרה של סתירה, הוראות החוק יגברו על הוראות תקנון זה. על הרוכש למסור הודעת ביטול לכתובת דואר אלקטרוני zeitlinsgallery@gmail.com

במקרה של ביטול העסקה, יושב למבקר באתר – הרוכש הסכום ששולם על ידו בגין המוצר או השירות, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך.  האחריות המלאה להחזרת המוצר למקום העסקה של האתר היא על חשבון הגולש , כאשר המוצר במצבו כפי שקיבל אותו מן החברה, ובאריזתו המקורית.

למעט ציור בהזמנה אישית.

 אבטחה וסליקה בטוחה

לשם ביטחון המידע האישי של המבקרים באתר, ולצורך ביצוע רכישה מאובטחת ללקוחות האתר, נעשה שימוש באתר באמצעי האבטחה וההצפנה הטובים ביותר ובמערכת הסליקה של חברת רווחית.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ” zeitlin’s gallery

הרשמה באתר

מבקר באתר אשר נרשם לקבלת מידע באימייל מצהיר כי הוא מסכים לקבלת הודעות שיווקיות וקבל תדברי פרסומת לפי חוק התקשורת תיקון מס’ 40 התשס”ח .כל גולש רשאי לבחור שלא להצטרף וכן להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה בכל עת שיבחר.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

באתר זה מופעלים שירותי reCaptcha של גוגל למניעת הודעות ספאם ובוטים, על כן תקנון ומדיניות הפרטיות של שירותי גוגל מופעלים על אתר זה.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים

הצהרת נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer   ו chrome

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.

הנחיות לתפעול האתר ועזרי נגישות קיימים

הפעלת הבאנר בעמוד הבית תומכת במקשי החיצים ימינה או שמאלה. ניתן לעצור את פעולתו ע”י לחיצה על כפתור עצירת ניגון המופיע בסמוך.

הסדרי נגישות

גלריית צייטלין נמצאת בכתובת דולב 6 ב  ישנה חניה מסודרת עם גישה נגישה .

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה והמשתמש נתקל בבעיית נגישות באתר הוא מוזמן ליצור קשר בכל דרכי יצירת הקשר המופיעים באתר ולדווח על כך, אנו נעשה כל מאמץ לתקן את הנדרש באופן מידי, במידה ואתם זקוקים לסיוע בנגישות בביקור בגלריה אתם מוזמנים לתאם עם תמר צייטלין בטלפון 0585142326..

עדכון הצהרת הנגישות נעשתה בתאריך 09/12/202230