משלוחים חינם על כל האתר | 20% הנחה ברכישת 2 ציורי רבנים ומעלה

מה סוד הקסם של תמונות מתכת?​

תוכן עניינים

תמונות מתכת לקיר

תמונות מתכת לקיר – אלו עיצובים שמצוירים ביד אמן של תמר צייטלין, מיוצרים על מתכת בחיתוך לייזר דיגיטלי ולאחר מכן עוברים שיוף, צביעה והכנה לתליה ברמת גימור גבוהה, העיצובים המיוחדים מעניקים לכל חלל יופי והופכים את השהייה במרחב המעוצב  בתמונת הברזל לנעים ומיוחד.

תמונות מתכת לתלייה על הקיר

מחפשים לקשט את הקיר באמנות מודרנית ובעיצוב נעים לעין? אמנות מתכת לתלייה על הקיר היא פתרון מושלם לעיצוב הבית, הסלון וכל מרחב בבית אפילו במטבח.

דקורציה לקיר

כשאתם מחפשים את העיצוב המיוחד בדיוק עבור הסלון שלכם בין נכנסתם לגור בבית חדש או שאתם מעוניינים להתחדש ולחדש את עיצוב הבית או בכלל אתם מחפשים להעניק במתנה למישהו יקר מתנה אמנותית וייחודית אז ההמלצה שלנו היא על עיצובי המתכת לקיר שהם מאוד טרנדיים ועכשוויים.

חשוב לדעת כי יצירות האמנות ממתכת שלנו מיוצרים ביד אמן ובחשיבה על כל פרט ביצירה ובנוסף כל היצירה מתחילתה ועד סופה הינה כחול לבן ומיוצרת כאן בישראל בשילוב כוחות של האומנית תמר צייטלין עם מפעל חיתוך המתכת ועד לעבודת היד בגימור וצביעת המוצר המוגמר והכנתו לתלייה על הקיר, כל מה שנותר לכם הוא לבחור את היצירה המתאימה לכם לקיר ואת הגוון בו תרצו שנצבע את העיצוב.

עבודות אומנות בברזל

רבים מכם ודאי שמעו על המושג  WALL-ART  שבכללותו מתייחס לכל אמנות שהיא המיוצרת עבור תליה על הקיר, כזו שהיא לא התמונה הממוסגרת המסורתית.

אז אלו דברים נחשבים ל WALL-ART?

כל עיצוב  כמו שטיחים לקיר, עציצים תלויים,  חיפויי קיר, עיצובי  קיר שונים ובעיקר עיצובים דקורטיביים  ובעיקר יצירות ממתכת לקיר, היצירות בברזל פופולאריות במיוחד בשנים האחרונות ותמר בחרה ליצור ולייצר את הציורים המיוחדים שלה בחומר המיוחד הזה. 

ציורי מתכת אמנות מברזל - ציור ירושלים ממתכת

איך יוצרים קישוט קיר?

אנשים רבים יוצרים לעצמם את קישוטי הקיר שלהם מדברים חשובים ומשמעותיים עבורם ואפילו דברים שיש להם בעצמם בבית, ישנו מי שאוהב דווקא אמנות במתכת עם מילה גדולה ומשמעותית  התלויה על הקיר בחדר או בסלון שמסמלת את זהותו ותחומי העניין שמרתקים אותו.

אמנות הקיר שלנו בגלריית צייטלין מיוצרת ביד אמן החל משלב הציור בו תמר מציירת את הקווים מתוך עולמות ההשראה שלה ומסיפור חייה הייחודי והמרתק כשלאחר מכן נשלח הציור כקובץ לחיתוך מתכת איכותית בעובי 2 מ”מ באמצעות מכונת חיתוך לייזר מדויקת המשרטטת את הציור במדויק לפי הציור של תמר, לאחר סיום החיתוך היצירה עוברת לשלב השיוף אצל גל המקצוען שידייק את היצירה בשיוף מקצועי והלחמת מרחיקי מתכת ליצירה מהקיר והכנת וו התלייה כך שהתלייה תהיה קלה ונוחה באמצעות מסמר או בורג אחד בלבד.

לאחר סיום השיוף מגיע שלב הצביעה בו תצבע היצירה בצבע לפי בחירתכם באתר באופן שיתאים לעיצוב החלל אותו בחרתם לקשט ביצירת המתכת החדשה.

המרחיקים המולחמים אל היצירה מאחור גורמים למראה תלת ממדי של היצירה כשהצל המוטל על הקיר מהיצירה נראה כציור נוסף של היצירה על הקיר, היצירה איכותית במיוחד ועמידה לשנים רבות מאוד.

מה סוד הקסם של תמונות מתכת?

ישנם יתרונות רבים לאמנות מברזל לקיר, אנו נשתף אתכם בחלקם:
קו נקי ונעים

יצירות המתכת של תמר צייטלין הן מצד אחד יצירת אמנות ייחודיות ומרגשת שתמר עיצבה בעצמה ומצד שני ובניגוד לציורי השמן והאקריליק המקוריים של תמר המלאים בצבעים עזים או עליזים יצירת המתכת הן יצירות שקטות בגוון אחד, ללא מרקם ועומק רועש אלא קו אחד נקי ונעים לעין ומתאים במיוחד לבתים חדשים או לדירות המעוצבות בסגנון מודרני של 2021.

מסר וייחודיות

יצירות המתכת של תמר הן ייחודיות ומיוצרות אחד אחד לפי הזמנה בייצור כחול לבן בידי אמן ולא מובאות ארצה בסטוקים זולים, הייחודיות של היצירות הן גם באופי היצירה וגם בגימור המושלם והעיבוד של היצירות ממתכת, כך ציורי המתכת מעבירים מסרים המתאימים במיוחד עבורכם ישנם ציורי אמנות יהודית מברזל כמו ירושלים והחסידים הרוקדים בקו אחד או שבעת המינים ומצד שני גם יצירות של חופש אהבה וחיים כמו היצירה הודיה.

אסתטיקה

אם אתם אלו שאוהבים סביבה חלקה ואלגנטית או בוחרים לעצב את המשרד  או הסלון בצורה כזו יצירת האמנות ממתכת תתאים בדיוק בשבילכם ותהפוך את החלל המעוצב שלכם מצד אחד לאמנותי ומיוחד ומצד שני תוכל לשמור על העיצוב והסטייל המיוחד שלכם.

איזון סביבתי

בכל מרחב בו אנו חיים ישנם חומרים שונים המרכיבים את המקום מבחינה פיזית ומצד שני מבחינה אנרגטית – מבחינת חומרי הגלם נראה סביבנו בכל מקום בחיים: עץ, פלסטיק , זכוכית ואף בד.

לכל חומר יש את התחושה וההרגשה שהוא מייצר סביבו ישנם חומרים חמים וחומרים קרים ובבחירת עיצוב החדר חשוב להתייחס גם להביט האנרגטי שמגוון החומרים מעבירים אלינו ומייצרים סביבם גם בהיבט הפיזי התחושתי וגם ברמה האנרגטית.

בחירת יצירת אמנות ממתכת יכולה ליצור עבורכם איזון מושלם ואוירה מיוחדת לחלל אותו בחרתם לעצב..

פשטות ויוקרה

בעיצובי מתכת בקו אחד בסגנון הייחודי של תמר משתלבים יחד גם פשטות וגם יוקרה. מצד אחד הקו האחד הפשוט בגוון אחד שאותו בחרתם מסמל את הפשטות והשלווה ומצד שני עיצוב המתכת מעניק תחושת יוקרה ועיצוב חלק ומרשים לכל מרחב בו תתלו אותו.

למי מתאים לקנות אמנות ממתכת לקיר?

קודם כל לעצמכם, לעיצוב הסלון מחדש או אולי למשרד או לחדר השינה, וכמובן כשמחפשים העניק למישהו קרוב מתנה ייחודית אז לקבל יצירת אמנות ממתכת של האמנית תמר צייטלין זוהי מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד ולא סטנדרטית שתרגש כל מי שיקבל אותה.

לסיכום:

יצירות אמנות ממתכת לתלייה על הקיר הינם טרנד עכשיו ומודרני, ואנו מזמינים אתכם לרכוש ממבחר יצירות המתכת של האמנית תמר צייטלין כאן בחנות, כל היצירות שלנו נעשות עם מלא חשיבה ואהבה בעבדות אמן וחשוב מאוד הכול גם כחול לבן ויצירה ישראלית.

שאלות נפוצות

אלו עיצובים שצוירו ביד אמן של תמר צייטלין המיוצרים על מתכת בחיתוך לייזר ולאחר מכן עוברים שיוף צביעה וגימור ברמת גימור גבוהה, העיצובים המיוחדים מעניקים לכל חלל יופי והופכים את השהייה במרחב המעוצב  בתמונת הברזל לנעים ומיוחד

קודם כל לעצמכם, לעיצוב הסלון מחדש או אולי למשרד או לחדר השינה, וכמובן כשמחפשים העניק למישהו קרוב מתנה ייחודית אז לקבל יצירת אמנות ממתכת של האמנית תמר צייטלין זוהי מתנה מיוחדת ומרגשת במיוחד ולא סטנדרטית שתרגש כל מי שיקבל אותה.

אמנות הקיר שלנו בגלריית צייטלין מיוצרת ביד אמן החל משלב הציור בו תמר מציירת את הקווים מתוך עולמות ההשראה שלה ומסיפור חייה הייחודי והמרתק כשלאחר מכן נשלח הציור כקובץ לחיתוך מתכת פלדה איכותית באמצעות מכונת חיתוך לייזר מדויקת המשרטטת את הציור במדויק לפי הציור של תמר, לאחר סיום החיתוך היצירה עוברת לשלב השיוף אצל גל המקצוען שידייק את היצירה בשיוף מקצועי והלחמת מרחיקי מתכת ליצירה מהקיר והכנת וו התלייה כך שהתלייה תהיה קלה ונוחה באמצעות מסמר או בורג אחד בלבד.

לאחר סיום השיוף מגיע שלב הצביעה בו תצבע היצירה בצבע לפי בחירתכם באתר באופן שיתאים לעיצוב החלל אותו בחרתם לקשט ביצירת המתכת החדשה.

המרחיקים המולחמים אל היצירה מאחור גורמים למראה תלת ממדי של היצירה כשהצל המוטל על הקיר מהיצירה נראה כציור נוסף של היצירה על הקיר, היצירה איכותית במיוחד ועמידה לשנים רבות מאוד.

  1. קו נקי ונעים – יצירות המתכת של תמר צייטלין הן מצד אחד יצירת אמנות ייחודיות ומרגשת שתמר עיצבה בעצמה ומצד שני יצירת המתכת הן יצירות שקטות בגוון אחד, ללא מרקם ועומק רועש אלא קו אחד נקי ונעים לעין ומתאים במיוחד לבתים חדשים או לדירות המעוצבות בסגנון מודרני של 2021.
  2. מסר וייחודיות – יצירות המתכת של תמר הן ייחודיות ומיוצרות אחד אחד לפי הזמנה בייצור כחול לבן בידי אמן ולא מובאות ארצה בסטוקים זולים, הייחודיות של היצירות הן גם באופי היצירה וגם בגימור המושלם והעיבוד של היצירות ממתכת.
  3. אסתטיקה – אם אתם אלו שאוהבים סביבה חלקה ואלגנטית או בוחרים לעצב את המשרד או הסלון בצורה כזו יצירת האמנות ממתכת תתאים בדיוק בשבילכם ותהפוך את החלל המעוצב שלכם מצד אחד לאמנותי ומיוחד ומצד שני תוכל לשמור על העיצוב והסטייל המיוחד שלכם.
  4. פשטות ויוקרה – בעיצובי מתכת בקו אחיד בסגנון הייחודי של תמר משתלבים יחד גם פשטות וגם יוקרה. מצד אחד הקו האחד הפשוט בגוון אחד שאותו בחרתם מסמל את הפשטות והשלווה ומצד שני עיצוב המתכת מעניק תחושת יוקרה ועיצוב חלק ומרשים לכל מרחב בו תתלו אותו.
תמר צייטלין
תמר צייטלין ציירת ואמנית ישראלית

יצירותיה הנוכחיות המוצגות למכירה באתר, נועזות ומבטאות את השינויים והתמורות בעולמה ועוסקות בחיים, טבע ואהבה. תמר מציירת ציורי אמנות יהודית צבעוניים בהשראה מכל חלקי מסע חייה הייחודיים, ציורי אבסטרקט ואמנות דיגיטלית.

חתימה של תמר צייטלין
Zeitlins Gallery
עברו אל גלריית הציורים של תמר צייטלין, אומנות וציורי אווירה למכירה.
איך הופכים תמונה לציור

תהליך ציור מחדש של דמות יקרה לנו הוא מרגש ומיוחד, לפעמים מדובר בלקוחות פרטיים המעוניינים להעניק מתנה לאהוב או הרוצים להנציח תינוק שנולד או אב או אם יקרים ולפעמים מדובר ברצון להנציח רגע משפחתי מכונן.

קרא עוד »
איך לבחור ציור לבית?

סיימתם לעצב את בית החלומות, רכשתם סלון חדש ואתם רוצים להתחדש גם בציור אמנותי מתאים או שסתם בא לכם לעשות מתיחת פנים לסלון ולהחליף אווירה

קרא עוד »
תמר צייטלין בתערוכת יחיד אישה כשרה בבית ציוני אמריקה
תערוכת “אישה כשרה” – תערוכת יחיד של תמר צייטלין

התערוכה ‘אישה כשרה’ תתקיים בגלרית בית ציוני אמריקה ותציג את ציוריה של האמנית תמר צייטלין. צייטלין, שהשתייכה לנטורי קרתא, חזרה בשאלה יחד עם משפחתה (בעלה וששת ילדיהם) ועד לא מזמן ציירה רק דמויות רבנים ויודאיקה, החלה לאחרונה לצייר גם דמויות נשים. בסדרת העבודות החדשה שלה, מתוארים רגעי החיים הייחודים והאינטימיים שלה כאשה כשרה, ומאידך ציורים בהן היא מבטאת את החופש בו פגשה עם היציאה בשאלה.

קרא עוד »