משלוחים חינם על כל האתר | 20% הנחה ברכישת 2 ציורי רבנים ומעלה

הפריחה המחודשת של הטבע

תוכן עניינים

פורסם ב10/2/2020 טו בשבט תשפ

היום אנחנו חוגגים את הפריחה המחודשת של הטבע, בשיא הקור והחורף מתחילה השקדייה לפרוח וללבלב וככה גם אצלנו בני האדם בחיים,ישנם תקופות של חורף של קושי ואתגרים ותמיד תמיד ישנה פריחה שמתחילה וצריך להמשיך להשקות ולטפח אותה כדי שנמשיך לצמוח ולגדול.
לאורך המסע האישי שלי עברתי תקופות של משבר וקושי אבל דווקא משם ציירתי הרבה ציורי תקווה ופריחה, הפרחים והטבע מסמלים עבורי את המסע שלי ואת התקווה לעולם פורח ואביבי ומלא אושר.
אני מזמינה אתכם לרכוש מציורי הפריחה הציפורים והחופש ביום הזה חג האילנות ולהכניס קצת מהפריחה הזו קרוב קרוב אליכם.
חג טו בשבט שמח.


לרכישת הציור

תמר צייטלין
תמר צייטלין ציירת ואמנית ישראלית

יצירותיה הנוכחיות המוצגות למכירה באתר, נועזות ומבטאות את השינויים והתמורות בעולמה ועוסקות בחיים, טבע ואהבה. תמר מציירת ציורי אמנות יהודית צבעוניים בהשראה מכל חלקי מסע חייה הייחודיים, ציורי אבסטרקט ואמנות דיגיטלית.

חתימה של תמר צייטלין
Zeitlins Gallery
עברו אל גלריית הציורים של תמר צייטלין, אומנות וציורי אווירה למכירה.
איך הופכים תמונה לציור

תהליך ציור מחדש של דמות יקרה לנו הוא מרגש ומיוחד, לפעמים מדובר בלקוחות פרטיים המעוניינים להעניק מתנה לאהוב או הרוצים להנציח תינוק שנולד או אב או אם יקרים ולפעמים מדובר ברצון להנציח רגע משפחתי מכונן.

קרא עוד »
תמר צייטלין בתערוכת יחיד אישה כשרה בבית ציוני אמריקה
תערוכת “אישה כשרה” – תערוכת יחיד של תמר צייטלין

התערוכה ‘אישה כשרה’ תתקיים בגלרית בית ציוני אמריקה ותציג את ציוריה של האמנית תמר צייטלין. צייטלין, שהשתייכה לנטורי קרתא, חזרה בשאלה יחד עם משפחתה (בעלה וששת ילדיהם) ועד לא מזמן ציירה רק דמויות רבנים ויודאיקה, החלה לאחרונה לצייר גם דמויות נשים. בסדרת העבודות החדשה שלה, מתוארים רגעי החיים הייחודים והאינטימיים שלה כאשה כשרה, ומאידך ציורים בהן היא מבטאת את החופש בו פגשה עם היציאה בשאלה.

קרא עוד »
ערב הגאלה של עמותת גדולים מהחיים
עמותת גדולים מהחיים

פורסם ב20/4/2020  אתמול השתתפתי בפעם השנייה בערב הגאלה המרגש של עמותת גדולים מהחיים. לראות כל כך הרבה אנשים שמכל הלב תורמים ועושים טוב לשני זה

קרא עוד »