1. דף הבית
  2. /
  3. בלוג
  4. /
  5. הבלוג של תמר
הבלוג של תמר

איך לבחור ציור לבית?? ומה כדאי לדעת לפני שרוכשים ציור מקורי הדפס קנבס או הדפס משודרג?

ככה סבתא רבקה מצפת סיפרה לי הבוקר: ב 1935 נולדתי בבית שברחוב בר יוחאי שבעיר העתיקה בצפת, כשהייתי ילדה כל שנה חודש לפני לג בעומר, ההורים שלי היו מכינים בחביות מפח מלפפונים חמוצים. אבא חיים שולם סגל הפחח של צפת, היה מלחים אותן מלמעלה כדי שיחמיצו כהוגן.

הכל התחיל לפני כשנתיים. אהרל'ה, אברך בשנות העשרים המאוחרות לחייו, עם 5 פיצקאלאך בבית ופרנסה דחוקה, יצא לבדו לטיול ערב קצת להתאוורר מחוץ לגבולות השכונה החרדית בעיר בית שמש בה הוא מתגורר, אל שכונה מרוחקת בעיר, שכונה בעלת אוכלוסיה שונה, בה היה יכול להיות בטוח שלא יפגוש פנים מוכרות.

יציאה לחרות בשבילי זה לעשות רק מה שנראה לי לנכון ולא להיות משועבדת להגדרות חברתיות ולכללים.

הביקורת חשובה אבל השנאה אסורה! בזמנים כאלה טעונים, כשכולנו יושבים בבית על המקלדת והחיים והמוות ביד הלשון, חשוב להיות חכם מאשר צודק.. בואו נאיר את מה שטוב ונהווה דוגמא אישית לסולידריות, לשפה נקייה ולאיחולי בריאות לכולם.

יצאתי בשאלה בידיעה שאלו חיים עם שאלות לא פתורות, שאין תשובה שתסביר לי כל דבר שקורה ביקום, הסכמתי לחיות חיים של פשטות בלי תשובות על שאלות גדולות, לדעת שלא לכל דבר יש הסבר וזה בסדר!

לרגל יום המשפחה באנו לשתף את עובדי חברת שופרסל המקסימים בהרצאה הזוגית שלנו "מנטורי קרתא לחיי חופש"

אתמול השתתפתי בפעם השניה בערב הגאלה המרגש של עמותת גדולים מהחיים.

בשישי האחרון התארחנו בתכנית שי בשידור ושיתפנו את הצופים ברגעים המיוחדים שלנו.

פאנל מרתק בשיח מכבד על מסע אישי

בשיא הקור והחורף מתחילה השקדייה לפרוח וללבלב וככה גם אצלנו בני האדם בחיים

הוזמנתי לשתף את הקהל במסר שלי מתוך סיפורי האישי, מוזמנים לצפות בדברים ולשתף את המסרים החשובים כדי שעוד אישה אחת תשמע תצליח לעשות שינוי לטובה.

האם אני מאושר ע"י הסביבה, או שאני הוא זה שמאשר את עצמי?


כשאני הייתי בכת נאמר לי ע"י המנהיג שאסור לי לצייר למישהו אחר מלבדו, פחדתי באמת שיקרה לי, או לילדי משהו רע באם אני אפר את ההוראה.

תקראו לזה רעיון/תנועה/תורה/שיטה או דת חדשה, זה יכול להתחבאות תחת סדנאות/סמינרים/קורסים סופ"שים או אפילו יעוץ תמים, משהו שיעזור לך להתמודד עם אתגרי החיים, או יהפוך אותך למוסרי יותר, ואיכשהו פתאום אתה מוצא את עצמך במערבולת מבלי יכולת לצאת.

בכל פעם כשמגיעים לקוחות ורוצים לרכוש דווקא את יצירת המקור, ליבי מחסיר פעימה על כך שאצטרך להפרד מציור שלי שהוא כמו ילד שלי.

להסתכל אחורה ולא להאמין.....

אתם גם רואים את המילה "ישראל" בציור??

"מָה נִשְׁתַּנָּה?" תָּמְהוּ הַמְּקֹרָבִים, "מַדּוּעַ הֶחְלִיט מָרָן לְהַחְמִיר בְּחֻמְרָה זוֹ, בְּשׁוֹנֶה מִן הַשָּׁנִים שֶׁעָבְרוּ?"

מוסף שבת - כל ישראל, מרשת קו עיתונות, בחרו לעטר את שער המגזין בציור שלי, לזכרו של מרן הרב שטיינמן זצ"ל.

ירושלים תמיד היתה אורה של עולם אז מה היא בעצם ההכרה כעיר בירה שניתנה לה מנשיא ארה"ב דונלד טראמפ??

לאט לאט פיסת הנחושת הסתמית הייתה הופכת ליצירת אמנות מרהיבה ומעוררת השראה תחת ידי האמן של

עכשיו שלכת ובכל זאת אני ממשיכה ללכת.

2all - בניית אתרי אינטרנט