משלוחים חינם על כל האתר | 20% הנחה ברכישת 2 ציורי רבנים ומעלה

סיור והרצאה בגלריה לקבוצות

סיור והרצאה בגלריה לפרטיים ולקבוצות

ביקור פרטי בגלריה בצור הדסה

מעוניינים להתרשם ממבחר היצירות לפני רכישה? רוצים לחוש את הציורים המקוריים בגודלם האמיתי?
אתם מוזמנים להגיע לבקר בגלריה ולרכוש את היצירה שלכם ממבחר היצירות המקוריות או הדפס קנבס עם תוספת צבע ולהתרשם מהמבחר הססגוני.
הסטודיו והגלריה של תמר צייטלין בכתובת: דולב 6 ב צור הדסה, יש חניה מסודרת וגישה נוחה ונגישה. מומלץ לתאם הגעה מראש בטלפון 0585142326.

 

סיור לקבוצות בגלריה עם האמנית תמר צייטלין 

סיור בתערוכת אישה כשרה בה תמר מציגה את סיפור חייה כאישה חרדית בקהילת נטורי קרתא הקיצונית בבית שמש ומשתפת דרך הציורים במסע חייה עד ליציאה בשאלה יחד עם צחי בן זוגה וששת ילדיהם.

בסיור תמר תעבור בין היצירות שהוצגו בתערוכת אישה כשרה ותספר את הסיפורים והחוויות שמאחורי היצירות שמתארים את חוויותיה בעולם החרדי הקיצוני ואת סיפור  היציאה בשאלה.

לתאום ביקור לקבוצות צרו קשר בטלפון 0585142326

ביקור ייחודי והרצאה זוגית לקבוצות עם תמר וצחי צייטלין

בנוסף לסיור המוצע בגלריה, נשב להרצאה זוגית בה האמנית תמר וצחי בן זוגה ישתפו את הנוכחים בפתיחות ועם הרבה הומור עצמי בסיפורם האישי בליוווי מצגת תמונות וציורים.

ברגעים האינטימיים בחייהם, החל בשידוך עובר לרגעים הקטנים והקסומים של הרומנטיקה החסידית, ובחיי המין הסודיים מול חוקי הצניעות הנוקשים. 

בהרצאה תחשפו לאידיאולוגיה ולתפיסת העולם הקיצונית שהניעה אותם בפעילות האנטי ציונית בהצגת חומרי התעמולה וההסתה הנלמדים אצל ילדי הקהילות הקיצוניות בבית שמש ובמאה שערים ומשתפים בתהליך המורכב של יציאה בשאלה משפחתית לחיי חופש ישראליים חילוניים.

לאחר מכן נשב לשיח פתוח על הקהילות הקיצוניות בהם חיינו ופעלנו ועל המסע החוצה ועד לתובנות שהובילו אותנו למסע היציאה בשאלה ומה למדנו בדרך.

בסיום הסיור תוכלו להצטלם למזכרת עם שטריימל וקפוטה חסידית. 

משך ההרצאה כשעה עד שעה וחצי.

אפשרות לשתיה חמה וכיבוד קל או כוס יין עם קוגל ירושלמי מקורי לוהט.

כתובת הגלריה:

Zeitlin’s Gallery

רחוב דולב 6 ב’ צור הדסה

טלפון לתיאום ביקור: 0585142326

לתיאום ביקור, סיור או הרצאה בגלריה מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים לקבל עדכונים על ציורים חדשים, מבצעים מיוחדים ועוד?

השאירו כתובת מייל והיו הראשונים לדעת מה חדש.