להצעת מחיר מלאו את טופס הזמנת ההרצאה
 

על ההרצאה...

תמר צייטלין היא אמנית וציירת, יצירותיה הנוכחיות עוסקות בין היתר בחיים, אהבה, טבע ויהדות מזוויות שונות ומתוך מסע החיים המיוחד שלה. 

לפני כשנה היא יצאה בשאלה מהמגזר החרדי ומקהילת נטורי קרתא יחד עם בן זוגה וששת ילדיה, במגזר החרדי היא מוכרת ומפורסמת כציירת רבנים ומאיירת ספרי ילדים הנמכרים כרבי מכר.

ההרצאה חושפת:

למה קיצונים חרדיים מוכנים להפגין להיעצר ולסבול למען מטרות לא מובנות???

איך מרגישה אישה חרדית כשבעלה נעצר על פעילות במשמרות הצניעות?? האם היא מאושרת?

למה הם שורפים את דגל ישראל ומה מניע אותם כסף או אידאולוגיה??

מה גורם לזוג בעלי קריירה מצליחה והורים לשישה ילדים לקום בוקר אחד ולצאת בשאלה אל עולם חדש ושונה???

במשך שנים צחי היה פעיל משמרות הצניעות של נטורי קרתא בבית שמש ואף נעצר בפעילויות והפגנות שונות, תמר הייתה ציירת חומרי ההסתה והתעמולה האנטי ציוניים נגד מדינת ישראל ונגד חרדים מתונים.

בהרצאה הם ישתפו בתהליך של ילדות כדור שני לבעלי תשובה במגזר החרדי הבלתי מקבל את השונה, יספרו על  המסע וההשתייכות טוטאלית אל הפלג הברסלבי בכת נטורי קרתא בבית שמש, וכשהם מנסים לצאת משם הם נופלים אל כת ברסלבית משיחית אחרת המנצלת אותם כלכלית נפשית ופיזית למשך שנים, כשבסופם הם מצליחים לצאת להבין ולעבד את התהליכים הפסיכולוגיים שהובילו אותם לשם ואת מה שעבר עליהם, הם בוחרים לצאת בשאלה עם ששת ילדיהם ולהעביר אותם למוסדות חינוך ממלכתיים ציוניים ולהתחיל חיים חדשים, חופשיים ומלאי בחירה ואהבה לכל אדם.

את ההרצאה מלווה מצגת מרתקת בה ייחשפו חומרי תעמולה נדירים, המגלים את עומק ההסתה והשנאה עליה מתחנכים ילדי הקהילות הסגורות בבית שמש ובמאה שערים, יינתן הסבר מקיף על האידאולוגיה המניעה את הקיצונים.

בנוסף תוצג במהלך ההרצאה סדרת הציורים התיעודית "אישה כשרה" על חוויותיה האישיות של תמר כאשה חרדית כשרה, הסדרה נוגעת ברגעים האינטימיים ביותר של אישה חרדית, כמו מקווה, יחסי מין, שידוך, מחיצה, האישה מול הרב בבית ההוראה, והאישה שמחכה לבעל המפגין. כיסוי ראש, ומנהג גילוח ראש האישה.

הציורים מתארים את החוויות את האתגרים ואת המסע הנפשי והפיזי המורכב ושלבי היציאה בשאלה יחד עם שישה ילדים.  


משך ההרצאה: כשעה + - ובנוסף חצי שעה זמן לשאלות ושיח.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את טופס ההזמנה למעלה ואנו נחזור אליכם בהקדם.


לכל שאלה נוספת לחצו על אייקון הוואצאפ בצד ימין.

לצפיה בכתבה שהתפרסמה בתכנית אולפן שישי לחצו על הקישור https://bit.ly/2QpXp2e 
לצפיה בראיון עם אברי גלעד בתכנית העולם הבוקר ברשת 13 לחצו על הקישור https://bit.ly/2Wpdevw


2all - בניית אתרי אינטרנט