1. דף הבית
  2. /
  3. בלוג
  4. /
  5. כתבות בעיתונות


כתבות וראיונות בעיתונות ובטלויזיהתמר וצחי צייטלין חיו בקהילה הנוקשה של נטורי קרתא עם ששת ילדיהם, אבל לאט-לאט הספק כרסם בהם והם התחילו לבדוק אם יש גם דרך אחרת לחיות. זה לא קרה ביום אחד, אבל בשנים האחרונות השלימה המשפחה תהליך מלא של יציאה בשאלה: "ההתאקלמות לא הייתה קלה, זה היה ממש כמו הגירה"

לרגל יום האהבה 2020 התארחנו אצל שי בשידור לספר על השידוך ועל אהבה צפו>>

I felt so empty, frustrated and guilty in those first few days. We survived such an intense crisis and I realized that I’d spent my entire life up until then living a fake life,” Tamar adds. By ILENA SHTOTLAND NOVEMBER 7, 2019 19:57

תמר וצחי צייטלין מתארחים בתכנית הבוקר פותחים יום עם קובי מחט ונועה רוזין,ובה הם משתפים את הצופים בחגיגת פתיחת תערוכת "אישה כשרה" בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

תמר וצחי צייטלין בראיון בתכנית הבוקר אצל פאולה וליאון בערוץ 12 לקראת פתיחת תערוכת "אישה כשרה". על השינוי בחיים ועל קונספט התערוכה המתקרבת.

תמר צייטלין בראיון אצל עמליה דואק בערוץ 12 לקראת פתיחת תערוכת "אישה כשרה". בראיון חושפת תמר את היצירה "בית הוראה" על ההלכה המחייבת את האישה לקבל את פסיקתו של הרב לגבי כשרותה לפי הכתם בתחתוניה.

תמר וצחי צייטלין בתכנית העולם הבוקר עם אברי גלעד בערוץ 13 מספרים על מורכבות מסע היציאה בשאלה עם הילדים, ועל חלקה של תמר כציירת תעמולת ההסתה בקהילת נטורי קרתא בבית שמש ועל ההרצאה הזוגית המעצימה "מנטורי קרתא לחיי חופש"

מה גורם לזוג חרדים עם 6 ילדים לקום יום אחד ולעזוב את קהילת נטורי קרתא הקיצונית? איך מתחילים חיים חדשים כחילונים, מה אומרים לילדים שמפחדים לעזוב את הדת, ואיך נראים חייהם היום, שנתיים אחרי היציאה?

צחי ותמר צייטלין גדלו אל חיים בקהילת נטורי קרתא. השינוי הגדול בחייהם, יציאה בשאלה, הגיע בעקבות חשיפה לאינטרנט ומתורגם כעת לתערוכת ציורים מרתקת של תמר אילנה שטוטלנד 02/10/2019 11:57 1 דק' קריאה

היא מאיירת מצליחה וידועת שם שחזותה הנאה איננה מסגירה ולו במעט סיפור חיים מטלטל שהיא נושאת עימה. הושבנו אותה לשיחה גלוית לב על יציאה מחושך לאור גדול (מאמע)

תמר צייטלין ציירה מגיל צעיר וקצרה מחמאות ושבחים, אך הפסיקה עקב טראומה של ניצול בתחום. כשהבינה שהניצחון שלה על העבר הוא ההצלחה בתחום האמנות, היא שבה לצייר ולאייר בכל הכוח. את הציורים שלה תמצאנה בכל מקום: החל מספרי ילדים וכלה בגלריות אמנות. כל ציור "מדבר" יותר מחברו. איך היא עושה את זה? עם הלב.

ראיון אצל ניר קפטן בו אני מספרת על היצירה ותהליכיה ומשתפת את המאזינים בעולם האמנות שלי.

הציורים הריאליסטיים שלה מקימים לתחייה תמונות שחור-לבן של צדיקים שנפטרו מהעולם, והיא חשה שליחות מיוחדת ביצירתם. תמר צייטלין מספרת על הדרך שלה לעולם האיור הריאליסטי, הציורים האבסטרקטיים-למחצה שהיא מציירת 'בשביל הנפש', ואיך כל זה משתלב עם גידול משפחה ברוכה. ריאיון

#מאות ציורים עברו תחת מכחולה של הציירת תמר צייטלין, אך יותר מכול היא מתחברת לדמויות הרבנים שציירה וזוכות לפופולריות רבה בציבור "כשאדם מצייר, הוא נכנס לדמות, לאווירה ולעוצמה הרוחנית הגדולה", היא מספרת ל'בקהילה'. "אני לא מקמצת בגוונים, ולכן הציורים נראים מדויקים מאוד ובשל כך גם אהובים" * איך השפיעה האמנות אצל סבה בצפת על סגנון הציור

2all - בניית אתרי אינטרנט